İade Politikası

30 GÜNLÜK İADE GARANTİSİ!

Ailenizin her şeyi seveceğine olan inancımız o kadar yüksek ki, bu garantiyi destekleyebiliyoruz!

30 günlük iade politikamız bulunmaktadır, yani ürünü teslim aldıktan sonra 30 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade için uygun olabilmeniz için ürününüzü aldığınız şekilde veya kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Ayrıca, fiş veya satın alma kanıtına da ihtiyacınız olacak.

İade Talebi

İade talebinizi bize Contact@culinaryinnovate.com adresinden e-posta göndererek yapabilirsiniz.

E-posta Konu Satırını "İADE TALEBİ - SİPARİŞ #XYZ" olarak etiketleyin.

Eğer siparişinizde birden fazla ürün varsa, iade etmek istediğiniz ürünleri bize bildirin.

Lütfen iade sebebini bize bildirin.

İade talebiniz onaylanırsa ve gönderim gerektiriyorsa, size gönderim talimatları içeren bir e-posta alacaksınız. Ürün iade edildikten sonra, iade alacaksınız.

Herhangi bir iade sorusu için bize her zaman Contact@culinaryinnovate.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Eğer iade talebiniz onaylandıktan sonra 15 iş gününden fazla bir süre geçtiyse, lütfen Contact@culinaryinnovate.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

Hasarlar ve Sorunlar

Lütfen siparişinizi teslim aldığınızda kontrol edin ve eğer ürün kusurlu, hasarlı ya da yanlış ürün almışsanız hemen bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

Maalesef, hediye kartları üzerinde iade kabul edemiyoruz.

Evet, değişimleri kabul ediyoruz. Lütfen ürününüzü değiştirmek için talimatlar için Contact@culinaryinnovate.com adresinden bizimle iletişime geçin. İade kabul edildiğinde ve iade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştığında, istediğiniz ürünün değişimini size göndereceğiz. Bir değişim, değiştirilen ürünün eşit veya daha düşük bir değere sahip olmalıdır.

Yukarıdakilere ek olarak, ürün Avrupa Birliği'ne gönderiliyorsa, herhangi bir gerekçe belirtmeksizin ve herhangi bir nedenle siparişinizi 14 gün içinde iptal etme veya iade etme hakkına sahipsiniz. Yukarıdakilere benzer şekilde, ürününüz aldığınız şekilde, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketleriyle birlikte ve orijinal ambalajında olmalıdır. Ayrıca, fiş veya satın alma kanıtına da ihtiyacınız olacaktır.

İadenizi aldığımızda ve incelediğimizde sizi bilgilendireceğiz ve iadenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylandığı takdirde, iade işlemi otomatik olarak orijinal ödeme yönteminize 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Lütfen bankanızın veya kredi kartı şirketinizin iade işlemini işleme koyması ve hesabınıza yansıtması için bir süre gerekebileceğini unutmayın.

Eğer iade talebiniz onaylandıktan sonra 15 iş gününden fazla bir süre geçtiyse, lütfen Contact@culinaryinnovate.com adresinden bizimle iletişime geçin.